https://sellio.store/pl/page/62/     https://fashionetta.org/pl/page/62/     https://home-partner.org/pl/page/62/     https://car-paradise.org/pl/page/62/     https://car-accessories.net/pl/page/62/     https://modeo-shop.com/pl/page/62/     https://wibratory.net/pl/page/62/     https://etui-empire.com/pl/page/62/     https://e-papierosy.org/pl/page/62/     https://ero-land.org/pl/page/62/     https://lampy-sklep.com/pl/page/62/     https://desteo.org/pl/page/62/     https://shopara.org/pl/page/62/     https://shopme-online.org/pl/page/62/     https://shopinio.org/pl/page/62/     https://shopopolis.org/pl/page/62/     https://shoporama.org/pl/page/62/     https://desuto.org/pl/page/62/     https://shopsy-online.org/pl/page/62/     https://e-shopsy.org/pl/page/62/     https://vandershop.net/pl/page/62/
    https://fashionetta.org/pl/page/62/buty dla dzieci promocja - rerekum opinie - Wyjątkowa promocja na artykuły obuwnicze dla dzieci. Teraz kupisz jeszcze taniej.
transport polska anglia catalogxo Realizujemy transport różnymi środkami transportu zarówno pojazdami o różnej pojemnosci jak również proponujemy transport paczek lotniczych. Szukasz odpowiedzialnej firmy transportowej? Jesteśmy tu dla Ciebie – Eurotransport – transport i spedycja na terenie Polski i zagranicy (m. in. Anglia, Francja). Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji, lata tradycji, doświadczeń i zdobyta wiedza gwarantują Państwu najwyższą jakość naszych usług. Oferujemy przesyłki całopojazdowe, częściowe, drobnicowe, a także paczki do 30 kg. Docieramy do tysięcy miast w Polsce i na Świecie, a większość naszych paczek trafia do adresata już następnego dnia. W naszej bazie posiadamy busy, auta ciężarowe, przyczepy, chłodnie, meblowozy, blaszaki, plandeki i izotermy. Transport i spedycja odbywa się drogą morską, lądową lub lotniczą – zamówienia realizujemy indywidualnie, dobierając najbardziej optymalną ofertę. Jeśli zależy Ci na jakości usługi, na czasie dostarczenia przesyłki i najkorzystniejszej cenie, zapraszamy do nas Eurotransport będzie idealnym rozwiązaniem, www.eurotransport.org.
minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-243 instruktor fitness https://wes.edu.pl/kursy/instruktor-fitness/ Skieruj swoją zawodową karierę instruktora fitness na właściwe tory! Zapraszamy!     
   
    2019 mężczyźni zegarki Top marka luksusowe CURREN wojskowy analogowy zegarek kwarcowy męska sportowy zegarek Relogio Masculino wodoodporny 30M 2019 mężczyźni zegarki Top marka luksusowe CURREN wojskowy analogowy zegarek kwarcowy męska sportowy zegarek Relogio Masculino wodoodporny 30M     Abonamenty InsERT
    https://marketorio.pl/page/3960/    https://sieciaczek.pl/page/963/    https://malestyle.info/en/    https://garden-zone.info/
Menu

Felgi – jak je wybierać

Możliwość komentowania Felgi – jak je wybierać została wyłączona

Felgi to bardzo ważny element auta. Maja one za zadanie przenoszenie siły na oponę oraz chłodzenie układu hamulcowego. Ich wygląd również nie jest bez znaczenia. To on ma wpływ na wygląd całego pojazdu.

Do wyboru mamy bardzo szeroką gamę modeli, które różnią się kolorem, kształtem i zdobieniami. Duży wybór wzorów pozwala spersonalizować swoje cztery kółka. Nie można brać pod uwagę jedynie kwestii estetycznych, ważne są również poszczególne parametry danego modelu. Najważniejszą rzeczą są atesty oraz homologacje, ponieważ to one potwierdzają, że są spełnione wymogi bezpieczeństwa.

Kolejnym ważnym parametrem jest średnica felgi. Zazwyczaj jest to między 10 a 20 cali. Najlepsze rozwiązanie to montaż modeli zgodnych z zaleceniami producenta auta, chociaż jest możliwość wybrania rozmiaru, który się nieco różni od oryginalnego. Warto mieć na uwadze montując mniejszej średnicy felgi spasowanie z zaciskami hamulcowymi oraz elementami zawieszenia. Bardzo ważna jest również szerokość felg, tutaj też warto postępować z zaleceniami producenta. To do szerokości felg będziemy dobierać opony.

Znaczną rolę odgrywa również osadzenie felg, które wyrażane jest symbolem ET i podaje się je w milimetrach. Dzięki niemu będziemy wiedzieć, jakie będzie położenie felgi w nadkolu. Warto zwracać uwagę na ten parametr, ponieważ wpływa on na nastawy zawieszenia, a co za tym idzie komfort i bezpieczeństwo jazdy. Odpowiednio dobrany rozmiar sprawi, że felga nie będzie się o nic ocierała. Koniecznie tez trzeba sprawdzić rozstaw i ilość otworów na śruby. Ma to znaczenie, ponieważ inny rozstaw spowoduje, że felga nie będzie mogła być zamontowana.

W kwestii doboru felg warto zaufać profesjonalistom, np. z https://rotateit.pl/

Popularne tagi: felgi Wodzisław Śląski , wymiana felg Wodzisław Śląski , konfigurator felg Wodzisław Śląski

Zadzwoń:

Zobacz stronę:
https://www.facebook.com/serwisoponkret/
konfigurator felg Wodzisław Śląski

Dojazd: